2019.09.16.
  • Labdarúgás
  • Felnott
  • 2019/2020

A teljesen kiegyenlített első játékrészben két-két helyzete akadt a csapatoknak, amelyek közül egy jobb oldali védelmi hibát kihasználva Horváth B. lőtt a 16-osról a léc alá a 14. percben. A 28. percben viszont a vendég kapus hibáját kihasználva Török közelről egyenlített 1-1. A fordulás után nagyobb sebességre kapcsoltak a hazaiak, és perceken belül három komoly lehetőségük is akadt. Ám mégis a vendégek örülhettek, hiszen a 75. percben Horváth B. 11-esből szerzett vezetést, amelyre Giber azonnal egy felső lécet eltaláló bombával válaszolt. A slusszpoén a Hévízé lett: a 93. percben jobb oldali szöglet után Vass fejelt a kapu jobb oldalába, 2-2. forrás: Zaol.hu

Gólszerző(k): Török, Vass

Csapatunk a Macher – Kiss, Baráth, Nedelkó, Tóth G. (Giber) – Szi Péter Zs. – Pajor, Németh E., Horváth M. (Horváth D.), Vass – Török összeállításban lépett pályára.